Нові розробки

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Свято «Народів дружна родина»

Свято «Народів дружна родина»

 

Ведучий 1:        Увага! Увага!                        

                 Починаємо свято «Народів дружна сім’я»

Ведучий 2:

Шановні друзі! Ми раді вас вітати на нашому святі. Сьогодні у нас багато гостей з різних країн. Вони хочуть продемонструвати традиції своєї країни.

Ведучий 1:

А для того, щоб європейське свято розпочалося ми повинні представити наше журі.

    / на фоні музики /

на представление жюри

1

2

Ведучий 2:

     Умови нашого свята такі: у першій частині учасники вітаються мовою країни , яку вони представляють , презентують вибрану ними країну та національну страву.

 Ведучий 1

    Нова країна, нові незабутні враження. Ця  країна надзвичайної краси: яскраві пейзажі, історичні замки з привидами, місця екранізації багатьох фільмів, загадка озера Лох-Несс. Тільки тут хлопці носять спідницю частіше, ніж жінки, і клітка ніколи не виходить із моди — все так і манить у ці дивовижні краї. Як ви думаєте, що це за країна?

Ведучий 2:

   Так, це Шотландія. ЇЇ столиця – місто Едінбург.

Ведучий 1:

    Тож, перші наші конкурсанти, такі ж екстравагантні і неповторні. Зустрічайте конкурсантів , що представляють Шотландію – учні 7 класу

Ведучий 1:

    Назва цієї країни майже збігається з назвою її столиці. 75 % жителів населення жіночої і чоловічої статі цікавляться футболом. Збірна   по футболу цієї країни  – єдина в світі брала участь в усіх Чемпіонатах світу . Яка це країна?

Ведучий 2:

   Бразилія — ​​це не тільки бразильські серіали і галасливі карнавали. Ще одне захоплення бразильців – танці. В лютому  в Ріо-де-Жанейро проходить знаменитий бразильський карнавал – 4 доби безперервних веселощів , костюмових походів і самби.

Ведучий 1:

   Вам неймовірно пощастило!!! Зараз перед вами виступлять справжні красені, а за темпераментом – ну просто бразильці  – неперевершені учні 5 класу

Ведучий 2:

   А наша подорож країнами триває. Польща .Для нетренованого вуха польська мова - це просто набір шиплячих, особливо якщо не вслухатися. Приміром, слово щастя звучить як "шченьщче". Поляки дуже спортивні, зайвою вагою не страждають, багато бігають, ходять в спортзал, займаються танцями, студії сальси ростуть тут як гриби .

Ведучий 1:

 Цікавим фактом про Польщу є те, що святковий стіл у цій країні завжди починають з супу. На Різдво першою стравою обов’язково повинен бути грибний суп чи червоний борщ. На борщ можна натрапити і в кавових автоматах. Столицю Польщі – Варшаву, можна назвати «най-най». Тут знаходиться найдорожчий готель, найвища будівля, найменший будинок, найвужчий будинок, найстаріша кондитерська, найвищий басейн.В школах цієї держави діти почувають себе більш вільно. Часто по закладу вони ходять в змінних домашніх капцях. Під час перерв та змін у коридорах нерідко спостерігається картина лежачих на підлозі серед завалів рюкзаків школярів.

Ведучий 2: Зустрічайте дітей , які знають все про Польщу і Варшаву – учні 9 класу.

Ведучий 1:

 

Македонці — дуже патріотичні громадяни. В кожному будинку є прапор , сувеніри або одяг з національною символікою. Місцеві жителі дуже привітні. Вони очень люблять туристів. На набережній торгують сувенірами, газованою водою, печеною кукурудзою, пончиками в глазурі, книгами, антикваром. Жінки, як правило, сидять вдома, народжують і виховують дітей. Обов’язково по  2–3 години сусідки сидять в гостях один в одного, п’ють каву , гадають на кавовій гущі,  Ще один місцевий колорит- Цигани .

Ведучий 2:

 Тож давайте поглянемо що нам розкажуть про Македонію учні 8 класу.

Ведучий 1: Китай… Китай – країна цікава, захоплююча, незвичайна. А самі китайці – дуже цікавий народ, який шанує віковічні традиції і до цього дня. А як багато незрозумілого тут для інших народів! Ось наприклад китайці їдять все, що рухається – мурах, тарганів, комашок, змій і багато ще чого. Та й м’ясо вони можуть їсти солодке, наприклад, курку з цукром можна придбати навіть у магазині. У Китаї величезна кількість кав’ярень і перукарень, і новий приїжджий може подумати, що китайці тільки й роблять, що стрижуться і їдять.

Ведучий 2: Зараз зі своєю презентацією запрошуємо 6 клас.

А зараз для вас спортивні змагання

Ведучий 1:

А зараз слово надається суддям

ФАНФАРЫ 3 (0m 20s)

Ведучий 1:

Сьогодні ми побували в подорожі країнами.Але, не забувайте, що в центрі європейського континенту знаходиться наша держава – Україна. І нам над усе найдорожча та країна, де ми народилися, живемо, минає наше дитинство.

Відео «Я – українець»

Ведучий 1:

    Україна – це  наша земля, рідний край з мальовничою природою, чарівною піснею і, зрозуміло, талановитими, працьовитими людьми.

Ведучий 2:

    Вітаю всіх учнів школи!Хай це свято у черговий раз нагадує всім, що Європа починається у серці кожного українця.

                       

На уход людей из залла