Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Свято «Народів дружна родина»

Свято «Народів дружна родина»

 

Ведучий 1:        Увага! Увага!                        

                 Починаємо свято «Народів дружна сім’я»

Ведучий 2:

Шановні друзі! Ми раді вас вітати на нашому святі. Сьогодні у нас багато гостей з різних країн. Вони хочуть продемонструвати традиції своєї країни.

Ведучий 1:

А для того, щоб європейське свято розпочалося ми повинні представити наше журі.

    / на фоні музики /

на представление жюри

1

2

Ведучий 2:

     Умови нашого свята такі: у першій частині учасники вітаються мовою країни , яку вони представляють , презентують вибрану ними країну та національну страву.

 Ведучий 1

    Нова країна, нові незабутні враження. Ця  країна надзвичайної краси: яскраві пейзажі, історичні замки з привидами, місця екранізації багатьох фільмів, загадка озера Лох-Несс. Тільки тут хлопці носять спідницю частіше, ніж жінки, і клітка ніколи не виходить із моди — все так і манить у ці дивовижні краї. Як ви думаєте, що це за країна?

Ведучий 2:

   Так, це Шотландія. ЇЇ столиця – місто Едінбург.

Ведучий 1:

    Тож, перші наші конкурсанти, такі ж екстравагантні і неповторні. Зустрічайте конкурсантів , що представляють Шотландію – учні 7 класу

Ведучий 1:

    Назва цієї країни майже збігається з назвою її столиці. 75 % жителів населення жіночої і чоловічої статі цікавляться футболом. Збірна   по футболу цієї країни  – єдина в світі брала участь в усіх Чемпіонатах світу . Яка це країна?

Ведучий 2:

   Бразилія — ​​це не тільки бразильські серіали і галасливі карнавали. Ще одне захоплення бразильців – танці. В лютому  в Ріо-де-Жанейро проходить знаменитий бразильський карнавал – 4 доби безперервних веселощів , костюмових походів і самби.

Ведучий 1:

   Вам неймовірно пощастило!!! Зараз перед вами виступлять справжні красені, а за темпераментом – ну просто бразильці  – неперевершені учні 5 класу

Ведучий 2:

   А наша подорож країнами триває. Польща .Для нетренованого вуха польська мова - це просто набір шиплячих, особливо якщо не вслухатися. Приміром, слово щастя звучить як "шченьщче". Поляки дуже спортивні, зайвою вагою не страждають, багато бігають, ходять в спортзал, займаються танцями, студії сальси ростуть тут як гриби .

Ведучий 1:

 Цікавим фактом про Польщу є те, що святковий стіл у цій країні завжди починають з супу. На Різдво першою стравою обов’язково повинен бути грибний суп чи червоний борщ. На борщ можна натрапити і в кавових автоматах. Столицю Польщі – Варшаву, можна назвати «най-най». Тут знаходиться найдорожчий готель, найвища будівля, найменший будинок, найвужчий будинок, найстаріша кондитерська, найвищий басейн.В школах цієї держави діти почувають себе більш вільно. Часто по закладу вони ходять в змінних домашніх капцях. Під час перерв та змін у коридорах нерідко спостерігається картина лежачих на підлозі серед завалів рюкзаків школярів.

Ведучий 2: Зустрічайте дітей , які знають все про Польщу і Варшаву – учні 9 класу.

Ведучий 1:

 

Македонці — дуже патріотичні громадяни. В кожному будинку є прапор , сувеніри або одяг з національною символікою. Місцеві жителі дуже привітні. Вони очень люблять туристів. На набережній торгують сувенірами, газованою водою, печеною кукурудзою, пончиками в глазурі, книгами, антикваром. Жінки, як правило, сидять вдома, народжують і виховують дітей. Обов’язково по  2–3 години сусідки сидять в гостях один в одного, п’ють каву , гадають на кавовій гущі,  Ще один місцевий колорит- Цигани .

Ведучий 2:

 Тож давайте поглянемо що нам розкажуть про Македонію учні 8 класу.

Ведучий 1: Китай… Китай – країна цікава, захоплююча, незвичайна. А самі китайці – дуже цікавий народ, який шанує віковічні традиції і до цього дня. А як багато незрозумілого тут для інших народів! Ось наприклад китайці їдять все, що рухається – мурах, тарганів, комашок, змій і багато ще чого. Та й м’ясо вони можуть їсти солодке, наприклад, курку з цукром можна придбати навіть у магазині. У Китаї величезна кількість кав’ярень і перукарень, і новий приїжджий може подумати, що китайці тільки й роблять, що стрижуться і їдять.

Ведучий 2: Зараз зі своєю презентацією запрошуємо 6 клас.

А зараз для вас спортивні змагання

Ведучий 1:

А зараз слово надається суддям

ФАНФАРЫ 3 (0m 20s)

Ведучий 1:

Сьогодні ми побували в подорожі країнами.Але, не забувайте, що в центрі європейського континенту знаходиться наша держава – Україна. І нам над усе найдорожча та країна, де ми народилися, живемо, минає наше дитинство.

Відео «Я – українець»

Ведучий 1:

    Україна – це  наша земля, рідний край з мальовничою природою, чарівною піснею і, зрозуміло, талановитими, працьовитими людьми.

Ведучий 2:

    Вітаю всіх учнів школи!Хай це свято у черговий раз нагадує всім, що Європа починається у серці кожного українця.

                       

На уход людей из залла