Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика
Понеділок, 10 грудня 2012 21:14

ЛЕГЕНДА

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Камінь Камінь

Колись дуже давно жила на світі отаманша Маруся.

Вона була дуже гарна дівчина: всі парубки кохалися в   ній , ходили за нею, давали їй подарунки. Але  чи злий дух закляв її серце, чи ще щось, Вона зібрала ватагу розбійників навколо себе. Часто Маруся із своїми розбійниками грабувала панів. Награбоване віддавала бідним селянам. Серед таких

панів жив    пан на ім'я   Володимир Він мав багато  добра геть далеко на Україні. Пан Володимир не раз висилав своє невелике військо на отаманшу Марусю , яку хотів згубити зі світу, тому що вона зі своїми розбійниками вже не раз обкрадала його і віддавала те добро тим людям, які працювали на цього пана. Отаманша Маруся зі своїми розбійниками була у лісі. Одного разу доповідник отаманші приїхав із звісткою , що пан Володимир дізнався про їхнє місце схову, наближається до них в ліс. Маруся віддала наказ всім розійтися і стати кругом лісу. Сама Маруся пішла назустріч з паном Володимиром та його солдатами. Розлючений пан убив Марусю у полі на величезному камені. Дізнавшись про смерть отаманші Марусі, розбійники не закінчили ту роботу, яку робила з ними разом Маруся. Камінь, на якому        вбив пан Володимир знаходився під скелястою горою, на річкою Ушиця Там була скеляста печера. Вхід до неї був у скелі, але такий низький, такий тісний, що на руках і ногах треба повзти до печери. Печера не велика, не висока, але двадцять осіб настоячки може поміститися в  ній, в кількох місцях по стінах отвори ведуть до нових печер. Усі вони подібні до себе. Від тих далеких часів камінь одержав свою назву «Марусин камінь".

До цього легендарного каменя кожного року приходять туристи-краєзнавці. Вони докладніше дізнаються про місцезнаходження каменя, фотографують його.

 

Читати 977 разів Останнє редагування Вівторок, 25 листопада 2014 15:10
Детальніше в цій категорії: « ОТАМАНША МАРУСЯ Наша школа »