Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика
Вівторок, 11 грудня 2012 21:15

Джерело

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Джерело Джерело

Люблю тебе, мій рідний край,

Люблю, як матінку свою

І вірним серцем я вбираю.

Красу невимовну твою.

Напевно немає найбільш милішої землі, як рідна Батьківщина. Мабуть, найбільшу насолоду і радість, найпалкішу любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Вона завжди чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, співу дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів - усе це дорога серцю, ні з чим незрівняна природа подільського краю. Гарні подільські краєвиди, мальовничі села, вкриті густими квітучими садами.

Село Малий Олександрів розташоване на Подільській височині. Рельєф місцевості горбистий, розчленований долинами і річками.

Малий Олександрів має свою історію, традиції і звичаї. На правому березі річки Ушиця в урочищі «Гамарня» б'є цілюще джерело.

Взимку і влітку приїжджає до джерела багато людей, які потребують цілющої води.

Мінеральні води створені самою природою є каналами надходження до людини з навколишнього середовища хімічних речовин та елементів. Загалом, за твердженням академіка В.Вернадського, людський організм авто­номно, без зв'язку із земною корою існувати не може." Підземні аптеки" урочища " Гамарня н багаті на біологічно активні компоненти - мідь, магній, залізо. Ресурси цього джерела можуть забезпечити великий

санаторно-курортний заклад і завод розливу. Води цілющого джерела рекомендуються для здорового і хворого організму, сприяють виведення каміння з нирок та сечовивідних шляхів, мають жовчо - і сечогінну дію..

З давніх давен у нас існує легенда про це джерело. На місці нинішнього джерела стояв багатий маєток. У маєтку жив пан із вродливою сестрою. Сестра вміла лікувати людей. І з околиць до неї приходило багато хворих по допомогу, яких вона виліковувала. Про її лікувальний дар і вроду звістка рознеслась в далекі краї. До красивої панянки сваталось багато молодих парубків. Пан, нехтуючи неписаним законом, який забороняв кровозмішувальні шлюби, закохався в свою рідну сестру і вирішив, щоб там не було, одружитися з нею. Але під час весілля весь маєток провалився під землю, а на його місці з'явилось цілюще джерело.

d2Колись провалля це

Заповнилось водою,

І утворилось джерельце,
Немов само собою.
І знали люди
Джерело студене,

Відома всюди
Його вода свячена.
Збереження здоров'я людини, яке є найбільшою цінністю будь-якої цивілізованої держави, неможливе без збереження здорових умов її існува­ння, екологічно чистого навколишнього природного середовища. Одним із ефективних шляхів відносної нейтралізації шкідливого антропогенного впливу є періодичне оздоровлення організму людини під впливом природ-ніх чинників життя, до яких належать підземні води. У цьому плані село Малий Олександрів завдяки цілющому джерелу може стати провідним рек­реаційним регіоном у нашій країні.

Дружіть з природою, з чистою водою, цілющим повітрям, духмяними травами. Приходьте до лісу, поля, степу, річки. Ставайте в нерозривне коло, підтримуйте його й воно підтримає вас.

Ми - частина природи, наше самопочуття, наше здоров'я залежить від неї.

Читати 1584 разів Останнє редагування Середа, 19 листопада 2014 16:03
Детальніше в цій категорії: « Наша школа