Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Визначні дати

Лічильники

Історія виникнення

Як усе розпочиналось

Наша школа має давню і славну історію. Її витоки сягають 1881 року, коли в селі була відкрита народна початкова школа. Навчав один вчитель, діти були різного віку, навчання було необов"язковим.

r1В 1912 році в селі будується перший будинок школи, яка отримала назву «школа на долині». В ньому було дві класні кімнати, коридор і учительська. Особливістю будови школи було те, що вона легко і зручно могла бути перетворена на клуб чи театр. Для цього між двома класами була розбірна стіна, закладена двома шарами досок. При потребі доски розбирали, складали їх на парти, так утворювалися підмостки сцени, в прогалині була завіса. При цьому один клас ставав глядацькою залою, другий - артистичною. У цьому імпровізованому театрі проводилася тоді досить активна культурно-масова робота. Цей будинок зберігся до сьогоднішніх часів, і переобладнаний під церкву.

r2Згодом будується майже аналогічне приміщення другої школи, яке знаходилося неподалік, на дорозі від церкви на «слободу». В будинку, крім класних кімнат, була ще столярна навчальна майстерня.

r3І вже приблизно в 1928 році, в нашому селі була відкрита семирічна школа. У нашій школі навчались діти села Великого Олександрова, Малого Олександрова і Пилипів Олександрівських. Тоді школа називалася ШКМ – школа колгоспної молоді, згодом стала зватись НСШ - неповна середня школа. Ще під одне приміщення школи була переобладнана попівська хата, в якій навчалися старші класи – 5, 6 і 7 . Характерним є особливість рельєфу, на якому розташовувалася школа. Це був крутий спуск з відносно рівної землі до річки. Верхня частина спуску була попівська хата, нижня – сільрада і кооперація. Ще нижче спуск продовжувався до річки.r4
Але сам будинок школи стояв на добре спланованій горизонтальній ділянці, так що ззаду будинку був гарно обладований майданчик, на якому попові гості грали в крокет, а учні там проходили уроки фізкультури та на перервах грали м’яча.

R5

Історія нашої школи тісно повיязана з діяльністю її керівників.

Першим директором школи, яка підпорядковувалась земству, був
Підвальний М.Я
У 1927 році коли відкрилася семирічна школа його наступником стає Ковальський Дмитро Васильович, який працював по 1933 рік.
З 1933 по 1935 рік директор Полугаров О.М.
З 1935 по 1952 рік заклад очолював Дзікевич Григорій Остапович
З 1952 по 1954 його наступником став Вітряний М.О.
З 1954 по 1957 рік директором працює Жук Петро Григорович
З 1957 по 1958 рік його змінює брат Жук Павло Григорович

r6З 1958 по 1960рік директор
Симчак Василь Дмитрович

r7З 1960 по 1964 рік рік Макогон
Василь Дмитрович

r8З 1964 по 1967 рік Олійник Петро Іванович
З 1967 по1972 рік і з 1973 по 1983 рік Дурач Павло Антонович
Павло Антонович народився в 1934 році в смт. Віньківці, закінчив 10 класів в Віньковецькій школі, грав в оркестрі Залуцького. Після закінчення поступив в Хотинське педагогічне училище на 4 курс в групу математиків. Своє навчання продовжував в Кам’янець – Подільському педагогічному інституті на математичному факультеті. Навчався заочно і працював в Вижниці, Чернівецької області. На 2 курсі в 1954 році пішов служити до армії, третій рік проходив службу в Ашхабадському військовому оркестрі. З 1958 року – працював вчителем математики в Пилипоолександрійській восьмирічній школі. З 1960 року працював в Великоолександрівській восьмирічній школі вчителем, а з 1967 року і аж до 1983 року директором школи.

r9З 1972 по 1973 рік Чаус Петро Андрійович, який до цього був заступником Дурача Павла Антоновича і замінив його лише на один навчальний рік.

r10Костецький Георгій Євгенович з 1983 року по 2008 рік очолював педагогічний колектив школи. Народився 8 січня 1953 року у с. Великий Олександрів Віньковецького р-ну. Навчався у рідній семирічній школі ,8 – 10 клас закінчив в Майдані Олександрівському. Після закінчення навчався в Говірському ПТУ., після чого працював в колгоспі «Росія» , навчався в Кам’янець-Подільському в Д З 1963 по 1966 рік проходив службу в армії. З 1967 року працює вчителем в Великоолександрівській неповній середній школі. В 1973 році поступає у Камיянець-Подільський педінститут на історичний факультет . З 1983 року займає посаду директора. За роки його діяльності було зроблено чимало: збудоване нове приміщення школи, комплекс надвірних спортмайданчиків і споруд, придбано сучасний компיютерний клас, збагачено фонд бібліотеки новими підручниками, сучасними методичними розробками, художньою та довідковою літературою. Своє життя Георгій Євгенович повністю віддає нашій школі. Він – вмілий організатор,творчо працюючий керівник, мудрий наставник, справжня Людина. Його цінують, поважають і учні, і колеги.

direktorАтаманюк Любов Олексіївна.
Народилася 12 грудня 1977 року в селі Великий Олександрів Віньковецького району Хмельницької області. Базову загальну середню освіту здобула у Великоолександрівській школі , а повну загальну середню освіту - у Пилипо - Олександрівській ЗОШ
І – ІІІ ступенів. Вищу освіту здобула у Кам’янець – Подільському педагогічному університеті , який закінчила у 1999 році. З 1999 по 2007 рік працювала у Зіньківському НВК на посаді вчителя математики. З 2008 року займає посаду директора. За роки її діяльності створено етнографічний музей історії села,зроблено ремонти в школі. Любов Олексіївна – вмілий керівник та організатор , мудрий наставник.