Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Визначні дати

Календар

Лічильники

Яндекс.Метрика

уроки німецької мови 7 клас

                                                                          
Урок 40

Підтема: Фільм захоплюючий (Der Film ist spannend!)
Мета: - Навчати учнів розповідати про свій улюблений фільм.
- Ознайомити учнів із новими ЛО уроку та тренувати їх у вживанні.
- Розвивати навички діалогічного мовлення.
- Виховувати доброзичливість у стосунках один з одним.
Обладнання: Підручник, зошит-словник, РЗ, розд. матеріал.
Хід уроку
І.Початок уроку
1.Організаційний момент
2.Мовленнєва розминка
L : Jetzt trainieren wir unsere Lexik zum Thema Kino und Theater. Zuerst wiederholen zusammen, ich sage das Wort ins Ukrainische, ihr übersetzt ins Deutsche und weiter ich gebe ihnen die Aufgabe an der Karten. Ist alle einverstanden?


Die Wörter:
Cцена, партер, ложа, вистава, драматичний театр, вхідний квиток, ряд, балкон, ярус, глядач, актор.......
(Учні виконують завдання на карточках)
ІІ.Основна частина уроку
1.Повідомлення теми та мети уроку
2.Перевірка д\з
3.Подання нових лексичних одиниць уроку.
Учитель ознайомлює учнів із новими ЛО уроку, учні записують нові слова у словники.
4.Робота над закріпленням лексики року.
* Подання діалогів для читання.
1)Етап підготовки до читання
Повторення вивчених слів.
2)Етап читання
Учні читають діалог за ролями.
3)Етап перевірки розуміння змісту прочитаних діалогів
Завдання: Sind die Satze falsch oder richtig?
1 Dialog
- Oxana spricht mit Taras.
- Federico Fellini ist italienische Regisseur.
- Oxana hat drei Katen bestellt.
- Dritte Karte ist fur Peter.
2-3 Dialoge
- Oxana hat drei Eintrittskarten auf den Namen Petrenko bestellt.
- Die Eintrittskarten kostet 35 Hrywnja.
- Taras, Monika und Oxana sprechen über das gesehene Film.
- Der Drehbuch Autor dieses Films ist ein beruhte Schriftsteller.
- Monikas hat besonders die Junge Schauspielerin gefallen.
* Bilde neue Wörter. Was bedeuten sie? Übung 4.
Die Buhne+ n + der Star= der Buhnenstar
............................................
• Schriftliche Aufgabe. Ubung 5
Wer macht was?

ІІІ.Заключна частина уроку
1.Д\з

2.Підсумок уроку

 

Урок 41

Підтема: Фільм захоплюючий (Der Film ist spannend!)
Мета: - Навчати учнів розповідати про свій улюблений фільм.
- Ознайомити учнів із новими ЛО уроку та тренувати їх у вживанні.
- Розвивати навички читання та перекладу тексту, діалогічного мовлення.
- Виховувати доброзичливість у стосунках один з одним.
Обладнання: Підручник, зошит-словник, РЗ, розд. матеріал.
Хід уроку
І.Початок уроку
1.Організаційний момент
2.Мовленнєва розминка
L : Jetzt trainieren wir unsere Lexik zum Thema Kino und Theater. Zuerst wiederholen zusammen, ich sage das Wort ins Ukrainische, ihr übersetzt ins Deutsche und weiter ich gebe ihnen die Aufgabe an der Karten. Ist alle einverstanden?
Die Wörter:
Cцена, партер, ложа, вистава, драматичний театр, вхідний квиток, ряд, балкон, ярус, глядач, актор.......
(Учні виконують завдання на карточках)

Підберіть до німецьких слів українські відповідники.
Die Zuschauer режисер
Das Schauspiel дивитися
Der Spielplan сцена
Ansehen ярус
Die Buhne глядач
Der Rang сенсаційний
Der Spielfilm репертуар
Sensationell зірка
Der Star драматичний театр
Der Regisseur художній фільм

ІІ.Основна частина уроку
1.Повідомлення теми та мети уроку
2.Перевірка д\з
3.Подання нових лексичних одиниць уроку.
Учитель ознайомлює учнів із новими ЛО уроку, учні записують нові слова у словники.
4.Робота над закріпленням лексики року.
* Arbeitet zu zweit. Lest die Dialoge und macht ähnliche. – Übung. 7 S: 76
* Подання текстів для читання, впр. 9 а с.76-77
1)Етап підготовки до читання
Бесіда
2)Етап читання
Учні читають і перекладають подані тексти.
3)Етап перевірки розуміння змісту прочитаного
Виконання тесту.

ІІІ.Заключна частина уроку
1.Д\з

2.Підсумок уроку