Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

Визначні дати

Календар

Лічильники

Яндекс.Метрика

Учні школи

Школа сьогодні

кабінет початкових класівкабінет початкових класівкабінет початкових класівкабінет початкових класівкабінет біологіїкабінет біології 2актовий залактовий зал 2ігрова кімната дитячого садочкакабінет директоракабінет іноземної мовикабінет історіїкабінет математикикабінет української мовикімната дитячого садочку , який знаходиться в приміщенні школикомп ютерний класкоридор на 1 поверсімузеймузей 2спальня дитячого садочкаспортивний залспортивний зал 2
JT SlideShow Module v2.0

урок німецької мови 6 клас

Урок 41

Тема: Спорт
Підтема: Ми хочемо також бути олімпійськими переможцями. (Wir wollen auch Olympiasieger werden)
Мета: - Навчати розповідати про Олімпійські ігри і олімпійські види спорту.
- Розширити знання учнів про відомих німецьких спортсменів Олімпу.
- Розвивати навички читання та розуміння тексту.
- Повторити та активізувати ЛО теми.
- Тренувати учнів у роботі в парах.
- Виховувати бажання займатися спортом
Обладнання: Підручник, РЗ, малюнки до теми, картки для самостійної роботи.
Хід уроку
І.Початок уроку
1.Організаційний момент.
2.Мовленнєва розминка
L: In den vorigen Stunden haben wir viel über die Olympische Spiele gesprochen. Wir haben gelernt, dass Olympische Spiele finden alle 4 Jahre statt. Und was haben wir noch gelernt?.........


L: Jetzt wiederholen wir unserer Lexik zum Thema .Ich sage die Wörter ins Deutsche mit dem Übersetzung, ihr sagt ist das falsch oder richtig . Wenn das falsch ist, ihr sagt richtige Variante. Ist alles klar?
Das Silber – срібло, r
die Mannschaft – команда, (r)
der Barren - диск, (f)
stattfinden – брати участь,(f)
joggen – фехтувати, (f)
das Rodeln- лижі, (f)
der Eiskunstlauf- фігурне катання на льоду, (r)
das Rad - велосипед, (f)
der Bock - козел,( r)
werfen-бігати. (а)
ІІ. Основна частина уроку
1.Повідомлення теми та мети уроку
L :Heute arbeiten wir an der Thema «Wir wollen auch Olympiasieger werden». Wir lernen neue Wörter zum unserem Thema, lesen den Text über weltbekannte Sportsieger und Siegerinnen, und natürlich machen verschiedene Übungen.
2.Перевірка д\з
L :Aber zuerst ich kontrolliere die Hausaufgabe. Was habt ihr für heute gemacht?
3.Подання тексту для читання, впр. 10 с.90
1)Етап підготовки до читання
Ознайомлення учнів із новими лексичними одиницями уроку
Das Rudern, Das Boxen, Das Schießen, Das Kanusport.
2)Етап читання
Учні читають ланцюжком текст і перекладають його
3)Етап перевірки розуміння змісту прочитаного
Учитель демонструє учням фото відомих німецьких спортсменів, про які вони читали у тексті.
Завдання на картках: З'єднати імена відомих спортсменів із їхнім видом спорту.
З'єднати імена відомих спортсменів із їхнім видом спорту.
Annett Boehm Schwimmen
Stefan Nimke Radsport
Anne Poleska Judo
Anna Dogonadze Schießen
Katrin Rutschow Boxen
Manfred Kurzer Turnen
Vitali Tajbert Rudern

4.Активізація лексичного матеріалу теми.
* Kennst du die ukrainischen Olympiasieger und Olympiasiegerinnen. Nenne sie. Ub. 11
*Ub. 12 S.91
* Ub. 13-14
* Was für ein Symbol ist das? Was symbolisieren die Ringe?

• Гра «Welches Sportart ist an der Bilder?»
• Kettenspiel

ІІІ.Заключна частина уроку
1.Д\з
Вивчити ЛО уроку.
2.Підсумок уроку