Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

Інтегрований методичний захід семінар вчителів фізичної культури та засідання ШМП вчителів природничо-математичного циклу

   08 жовтня у школі відбувся Інтегрований методичний захід семінар вчителів фізичної культури та засідання ШМП вчителів природничо-математичного циклу

   В структурі семінару виділяється кілька етапів. У презентаційному блоці учні школи привітали учасників семінару та до уваги гостей була представлена презентація школи , яку представила директор Атаманюк Л.О .

   Проблема для розгляду секції вчителів фізичної культури: «Формування в учнів свідомої мотивації щодо збереження свого здоров'я, фізичного розвитку та фізичної підготовленості». У теоретичній частині до слова запрошувались Арсенюк В.О., головний спеціаліст відділу освіти та Моспан В.В., директор Віньковецької ДЮСШ. 

    Практичною частиною заходу для секції був урок фізичної культури в 9 класі «Туризм. Виготовлення нош. Види транспортування потерпілого. Подолання перешкод по жердинах. В'язання вузлів», який провела вчитель фізичної культури Гонголь О.В.

IMG 0990

IMG 1000

IMG 1034

IMG 1045

  Проблемою для розгляду секції вчителів предметів природничо-математичного циклу була «Підвищення фахового рівня, розвитку творчого потенціалу вчителя; озброєння новітніми знаннями, методикою та технологією навчання».

   У теоретичній частині з доповідями відповідно до проблеми , яку розглядала секція виступали Побєдінська Н.В., методист РМК , Березніцька Д.Я., заступник директора школи , Плінська Г.М., вч.біології та географії Карижинської ЗОШ І-ІІ ст.

  У практичній частині члени секції відвідали уроки : урок математики в 9 класі « Лінійні нерівності з однією змінною» (Урок – узагальнення), який провела Філенко А.В., вчитель математики
та урок природознавства в 5 класі « «Розділення сумішей. Очищення забрудненої кухонної солі» Практична робота №4.» Слободян Н.В., вчитель історії та географії.

  В заключній частині учасники заходу побували на виховному заході «Козацькому роду – нема переводу».

IMG 1086

20131008 110807

IMG 1074

IMG 1076

20131008 121538

20131008 123144

20131008 122718

20131008 123846