Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

Афганістан і досі в наших думках

    З нагоди відзначення 25-ої річниці виведення військ з Афганістану 12 лютого у школі відбулась зустріч з воїном-афганцем. Зустріч розпочалась словами ведучих , які розповіли про події тих страшних часів.
Жителі нашого села також брали участь у війні. Це Колісник М.В., Соколовський Л.Й., Олендра В.І., Олендра О.В., Гуменюк С.М , Наглій В.
     На зустріч було запрошено Олендру Олександра Васильовича – батька учениці 8 класу Олендри Дарини. Він поділився з присутніми своїми спогадами про перебування в Баграмі ( старовинне місто в 60-ти кілометрах від Кабулу в афганській провінції Парван ).
     Учні із задоволенням давали гостю запитання , які їх цікавили. Хвилиною мовчання було вшановано усіх тих, хто поліг в полі бою та не повернувся додому.
Також до уваги присутніх була представлена презентація «Їх долі обпалені війною» та відеоролик. Глядачі мали змогу переглянути стенд «Воїни-інтернаціоналісти», де зображені світлини людей , які перебували в Афганістані.
     В заключній частині заходу вчителі та учні щиро подякували гостю за цікаву розповідь. Даний захід справив великий виховний вплив на підростаюче покоління.

20140212 141258

20140212 140915

IMG 1574