Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

Афганістан і досі в наших думках

    З нагоди відзначення 25-ої річниці виведення військ з Афганістану 12 лютого у школі відбулась зустріч з воїном-афганцем. Зустріч розпочалась словами ведучих , які розповіли про події тих страшних часів.
Жителі нашого села також брали участь у війні. Це Колісник М.В., Соколовський Л.Й., Олендра В.І., Олендра О.В., Гуменюк С.М , Наглій В.
     На зустріч було запрошено Олендру Олександра Васильовича – батька учениці 8 класу Олендри Дарини. Він поділився з присутніми своїми спогадами про перебування в Баграмі ( старовинне місто в 60-ти кілометрах від Кабулу в афганській провінції Парван ).
     Учні із задоволенням давали гостю запитання , які їх цікавили. Хвилиною мовчання було вшановано усіх тих, хто поліг в полі бою та не повернувся додому.
Також до уваги присутніх була представлена презентація «Їх долі обпалені війною» та відеоролик. Глядачі мали змогу переглянути стенд «Воїни-інтернаціоналісти», де зображені світлини людей , які перебували в Афганістані.
     В заключній частині заходу вчителі та учні щиро подякували гостю за цікаву розповідь. Даний захід справив великий виховний вплив на підростаюче покоління.

20140212 141258

20140212 140915

IMG 1574