Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

Афганістан і досі в наших думках

    З нагоди відзначення 25-ої річниці виведення військ з Афганістану 12 лютого у школі відбулась зустріч з воїном-афганцем. Зустріч розпочалась словами ведучих , які розповіли про події тих страшних часів.
Жителі нашого села також брали участь у війні. Це Колісник М.В., Соколовський Л.Й., Олендра В.І., Олендра О.В., Гуменюк С.М , Наглій В.
     На зустріч було запрошено Олендру Олександра Васильовича – батька учениці 8 класу Олендри Дарини. Він поділився з присутніми своїми спогадами про перебування в Баграмі ( старовинне місто в 60-ти кілометрах від Кабулу в афганській провінції Парван ).
     Учні із задоволенням давали гостю запитання , які їх цікавили. Хвилиною мовчання було вшановано усіх тих, хто поліг в полі бою та не повернувся додому.
Також до уваги присутніх була представлена презентація «Їх долі обпалені війною» та відеоролик. Глядачі мали змогу переглянути стенд «Воїни-інтернаціоналісти», де зображені світлини людей , які перебували в Афганістані.
     В заключній частині заходу вчителі та учні щиро подякували гостю за цікаву розповідь. Даний захід справив великий виховний вплив на підростаюче покоління.

20140212 141258

20140212 140915

IMG 1574