Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

Афганістан і досі в наших думках

    З нагоди відзначення 25-ої річниці виведення військ з Афганістану 12 лютого у школі відбулась зустріч з воїном-афганцем. Зустріч розпочалась словами ведучих , які розповіли про події тих страшних часів.
Жителі нашого села також брали участь у війні. Це Колісник М.В., Соколовський Л.Й., Олендра В.І., Олендра О.В., Гуменюк С.М , Наглій В.
     На зустріч було запрошено Олендру Олександра Васильовича – батька учениці 8 класу Олендри Дарини. Він поділився з присутніми своїми спогадами про перебування в Баграмі ( старовинне місто в 60-ти кілометрах від Кабулу в афганській провінції Парван ).
     Учні із задоволенням давали гостю запитання , які їх цікавили. Хвилиною мовчання було вшановано усіх тих, хто поліг в полі бою та не повернувся додому.
Також до уваги присутніх була представлена презентація «Їх долі обпалені війною» та відеоролик. Глядачі мали змогу переглянути стенд «Воїни-інтернаціоналісти», де зображені світлини людей , які перебували в Афганістані.
     В заключній частині заходу вчителі та учні щиро подякували гостю за цікаву розповідь. Даний захід справив великий виховний вплив на підростаюче покоління.

20140212 141258

20140212 140915

IMG 1574