Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

ІНТЕГРОВАНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЗАХІД ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

     17 лютого в нашій школі відбувся інтегрований методичний захід: засідання Школи передового педагогічного досвіду з проблеми «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в системі особистісно зорієнтованого навчання»; засідання круглого столу вчителів початкових класів «Велич Кобзаря» - Шевченківські читання, присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

    На початку заходу директором школи Атаманюк Л.О  усім присутнім була представлена до уваги презентація школи.

        У теоретичній частині  Дурдас Г.І , методист РМК зупинила увагу учасників заходу на розгляді проблеми «Шляхи модернізації змісту форм і методів підвищення професійної майстерності педагогічних працівників в умовах нових змін».

       У практичному блоці учасники заходу мали змогу відвідати урок позакласного читання з теми «Тарас Шевченко жити буде, поки на землі житимуть люди» , який на високому методичному рівні провела вчитель 3-го класу Іжицька Т.В.

IMG 1608

 

2014-02-17 10.39.31

       Наступним етапом заходу став майстер-клас з питання «Особистісно-зорієнтоване навчання крізь призму пошуково-дослідницької діяльності», який  провела «вчитель-методист» Садлій Л.О. В ході роботи  учасники засідання Школи ППД мали змогу включатися в активну діяльність з моделювання етапів уроку за технологією особистісно зорієнтованого навчання: орієнтації та цілепокладання, проектування, організації та виконання плану діяльності, рефлексивно-оцінювального.

IMG 1641

 

 

  IMG 1631 

IMG 1636

 

IMG 1633

Також учасники заходу стали глядачами виховного заходу під назвою - Усний журнал "Т.Г.Шевченко- великий син українського народу".Ведучі разом з учасниками заходу гортали сторінки , які розповіли про життєвий та творчий шлях Великого Кобзаря. Учні декламували вірші поета , співали пісень на слова Т.Г. Шевченка. Також в рамках заходу відбулась інсценізація п'єси «Мені тринадцятий минало».

2014-02-17 13.14.08

IMG 1658     

IMG 1662

2014-02-17 13.02.43

 Засідання круглого столу вчителів початкових класів «Велич Кобзаря» було приурочено відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.Вчителі готували власні виступи про Т.Г.Шевченка. Шевченківські читання «Велич Кобзаря» виявили неабияку майстерність вчителів початкових класів з декламування поетичних творів автора та виконання пісень.

IMG 1673