Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

ІНТЕГРОВАНИЙ МЕТОДИЧНИЙ ЗАХІД ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

     17 лютого в нашій школі відбувся інтегрований методичний захід: засідання Школи передового педагогічного досвіду з проблеми «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в системі особистісно зорієнтованого навчання»; засідання круглого столу вчителів початкових класів «Велич Кобзаря» - Шевченківські читання, присвячені 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

    На початку заходу директором школи Атаманюк Л.О  усім присутнім була представлена до уваги презентація школи.

        У теоретичній частині  Дурдас Г.І , методист РМК зупинила увагу учасників заходу на розгляді проблеми «Шляхи модернізації змісту форм і методів підвищення професійної майстерності педагогічних працівників в умовах нових змін».

       У практичному блоці учасники заходу мали змогу відвідати урок позакласного читання з теми «Тарас Шевченко жити буде, поки на землі житимуть люди» , який на високому методичному рівні провела вчитель 3-го класу Іжицька Т.В.

IMG 1608

 

2014-02-17 10.39.31

       Наступним етапом заходу став майстер-клас з питання «Особистісно-зорієнтоване навчання крізь призму пошуково-дослідницької діяльності», який  провела «вчитель-методист» Садлій Л.О. В ході роботи  учасники засідання Школи ППД мали змогу включатися в активну діяльність з моделювання етапів уроку за технологією особистісно зорієнтованого навчання: орієнтації та цілепокладання, проектування, організації та виконання плану діяльності, рефлексивно-оцінювального.

IMG 1641

 

 

  IMG 1631 

IMG 1636

 

IMG 1633

Також учасники заходу стали глядачами виховного заходу під назвою - Усний журнал "Т.Г.Шевченко- великий син українського народу".Ведучі разом з учасниками заходу гортали сторінки , які розповіли про життєвий та творчий шлях Великого Кобзаря. Учні декламували вірші поета , співали пісень на слова Т.Г. Шевченка. Також в рамках заходу відбулась інсценізація п'єси «Мені тринадцятий минало».

2014-02-17 13.14.08

IMG 1658     

IMG 1662

2014-02-17 13.02.43

 Засідання круглого столу вчителів початкових класів «Велич Кобзаря» було приурочено відзначенню 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка.Вчителі готували власні виступи про Т.Г.Шевченка. Шевченківські читання «Велич Кобзаря» виявили неабияку майстерність вчителів початкових класів з декламування поетичних творів автора та виконання пісень.

IMG 1673