Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

Інтегрований семінар вчителів історії та християнської етики

    28 квітня у нашій школі відбувся інтегрований методичний захід:семінар-практикуми вчителів основ християнської етики та історії України з проблеми «Шляхи застосування інтегрованого підходу при вивченні основ християнської етики та історії з використанням ІКТ».

    На початку заходу директором школи Атаманюк Л.О усім присутнім була представлена до уваги презентація школи.

IMG 1871

 

    На візитівці заходу: мета і формат семінару зосередили свою увагу методисти РМК - Островський В.С.,Когут В.Й.

    У практичному блоці учасники заходу мали змогу відвідати бінарний урок з основ християнської етики та історії України у 5 класі з теми «Іісус Христос – Спаситель душі і тіла. Воздаючи хвалу Богові або найвідоміші храми України», який провели  Березніцька Д. Я., Слободян Н. В.

IMG 1880

IMG 1882

IMG 1892

     Когут В.Й методист РМК зупинила увагу учасників секції на розгляді запитання Міжпредметні зв'язки курсу «Основи християнської етики».  Інтегрований урок як вид нестандартної форми навчання- актуальне запитання лдля педагогів , на якому акцентувала свою  увагу Бараболя О.М., вчитель основ християнської етики Старонетечинецької ЗОШ І-ІІ ст. 

    Також відбулось засідання творчої майстерні вчителів християнської етики «Я це роблю так...» з проблеми " Пазли сучасного уроку: мозаїка знахідок. Презентація інтегрованих уроків з основ християнської етики".

    Учасники секції вчителів історії заслухали виступи Островського В.С , методиста РМК з теми " Використання ІКТ під час вивчення суспільних дисциплін" та вчителя історії Шкринди Тетяни Володимирівни - " Застосування елементів ІКТ на уроках історії". Тетяна Володимирівна показала приклади практичного використання елементів ІКТ на уроках історії у 7 класі.

    У ході майстер-класу для вчителів суспільних дисциплін «Складання тестових завдань за допомогою тестуючої програми Test - W», під керівництвом Тетяни Володимирівни учасники семінару розв"язували тести та складали свої власні.

1398694661 28.042014-015

   Також учасники заходу стали глядачами виховного заходу під назвою -  « Барви Великодня», який організувала педагог-організатор Шкринда Т.В. Ведучі разом з учасниками заходу перенесли усіх присутніх в атмосферу відродження традицій та звичаїв українського народу. До уваги присутніх було представлено інсценізацію , веснянки та хороводи

20140428 132414

IMG 1901

IMG 1910

20140428 133637

20140428 131912

1398694665 uzhgorod-ostrg-velikiy-610