Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

З Україною у серці

  Це дивляться з темних небес

      загиблі поети й герої –

      всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє.

                                               С. Фоменко 

     Здавалося б, зовсім недавно свідоме українське суспільство вийшло на вулиці столиці виявити свій громадський протест. А вже цього місяця відзначаємо річницю Майдану.

     Ці події навіки закарбувалися в серцях, душах та в історії нашої Батьківщини, єдиної, неподільної, соборної України.  Саме на Майдані, в Києві, українці виборювали справжню свободу своєю кров’ю та ціною життя. З початку Революції Гідності з’явилася необхідність вибороти собі справжню незалежність. Довести собі, що не дарма гинули патріоти за всю історію існування України.

     За цей рік відбулося чимало доленосних подій: вимога підписати угоду про асоціацію з ЄС переросла в боротьбу проти диктаторства та національної зради. НАЦІЮ не зламати, навіть спроби силою придушити її волю. З’явилася нова мета: скинути диктаторський режим і довести Україну до політичного, суспільного, економічного й морального добробуту. Герої Майдану своїм прикладом підштовхнули до подальшої боротьби, що й досі триває.

     Українці мають пам’ятати і шанувати Героїв Небесної Сотні, які гинули за СВОБОДУ всіх наступних поколінь. Та найголовніше – мати Україну в серці.

З метою вшанування патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013- лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору у школі було проведено :

-         Виховний захід «Україна єдина. Горджусь її патріотами»

-         Перегляд фотохроніки «Події 18-20 лютого 2014 року  у Хмельницькому»

-         Презентаційний блок «Герої Небесної сотні – жителі Хмельницької області»

-    Оформлено виставку фотоматеріалів «Ніхто і ніщо не відбере у мене любов до України»

-         Перегляд відеофільму «Небесна сотня».

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять героїв Небесної сотні. Під звуки символічного гімну-реквієму «Гей, пливе кача…» за невинно убієнними активістами Євромайдану, які увійшли в історію під назвою «Небесна сотня» , учні переглянули фотоальбом «Герої Небесної Сотні» .

Тож давайте сьогодні згадаємо у своїх  молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.