Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

З Україною у серці

  Це дивляться з темних небес

      загиблі поети й герої –

      всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє.

                                               С. Фоменко 

     Здавалося б, зовсім недавно свідоме українське суспільство вийшло на вулиці столиці виявити свій громадський протест. А вже цього місяця відзначаємо річницю Майдану.

     Ці події навіки закарбувалися в серцях, душах та в історії нашої Батьківщини, єдиної, неподільної, соборної України.  Саме на Майдані, в Києві, українці виборювали справжню свободу своєю кров’ю та ціною життя. З початку Революції Гідності з’явилася необхідність вибороти собі справжню незалежність. Довести собі, що не дарма гинули патріоти за всю історію існування України.

     За цей рік відбулося чимало доленосних подій: вимога підписати угоду про асоціацію з ЄС переросла в боротьбу проти диктаторства та національної зради. НАЦІЮ не зламати, навіть спроби силою придушити її волю. З’явилася нова мета: скинути диктаторський режим і довести Україну до політичного, суспільного, економічного й морального добробуту. Герої Майдану своїм прикладом підштовхнули до подальшої боротьби, що й досі триває.

     Українці мають пам’ятати і шанувати Героїв Небесної Сотні, які гинули за СВОБОДУ всіх наступних поколінь. Та найголовніше – мати Україну в серці.

З метою вшанування патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013- лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору у школі було проведено :

-         Виховний захід «Україна єдина. Горджусь її патріотами»

-         Перегляд фотохроніки «Події 18-20 лютого 2014 року  у Хмельницькому»

-         Презентаційний блок «Герої Небесної сотні – жителі Хмельницької області»

-    Оформлено виставку фотоматеріалів «Ніхто і ніщо не відбере у мене любов до України»

-         Перегляд відеофільму «Небесна сотня».

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять героїв Небесної сотні. Під звуки символічного гімну-реквієму «Гей, пливе кача…» за невинно убієнними активістами Євромайдану, які увійшли в історію під назвою «Небесна сотня» , учні переглянули фотоальбом «Герої Небесної Сотні» .

Тож давайте сьогодні згадаємо у своїх  молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.