Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

З Україною у серці

  Це дивляться з темних небес

      загиблі поети й герої –

      всі ті, хто так вірив у світле майбутнє твоє.

                                               С. Фоменко 

     Здавалося б, зовсім недавно свідоме українське суспільство вийшло на вулиці столиці виявити свій громадський протест. А вже цього місяця відзначаємо річницю Майдану.

     Ці події навіки закарбувалися в серцях, душах та в історії нашої Батьківщини, єдиної, неподільної, соборної України.  Саме на Майдані, в Києві, українці виборювали справжню свободу своєю кров’ю та ціною життя. З початку Революції Гідності з’явилася необхідність вибороти собі справжню незалежність. Довести собі, що не дарма гинули патріоти за всю історію існування України.

     За цей рік відбулося чимало доленосних подій: вимога підписати угоду про асоціацію з ЄС переросла в боротьбу проти диктаторства та національної зради. НАЦІЮ не зламати, навіть спроби силою придушити її волю. З’явилася нова мета: скинути диктаторський режим і довести Україну до політичного, суспільного, економічного й морального добробуту. Герої Майдану своїм прикладом підштовхнули до подальшої боротьби, що й досі триває.

     Українці мають пам’ятати і шанувати Героїв Небесної Сотні, які гинули за СВОБОДУ всіх наступних поколінь. Та найголовніше – мати Україну в серці.

З метою вшанування патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013- лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору у школі було проведено :

-         Виховний захід «Україна єдина. Горджусь її патріотами»

-         Перегляд фотохроніки «Події 18-20 лютого 2014 року  у Хмельницькому»

-         Презентаційний блок «Герої Небесної сотні – жителі Хмельницької області»

-    Оформлено виставку фотоматеріалів «Ніхто і ніщо не відбере у мене любов до України»

-         Перегляд відеофільму «Небесна сотня».

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять героїв Небесної сотні. Під звуки символічного гімну-реквієму «Гей, пливе кача…» за невинно убієнними активістами Євромайдану, які увійшли в історію під назвою «Небесна сотня» , учні переглянули фотоальбом «Герої Небесної Сотні» .

Тож давайте сьогодні згадаємо у своїх  молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.