Визначні дати

Лічильники

Яндекс.Метрика

Статті

Семінар вчителів основ здоров'я

23 лютого на базі нашої школи відбувся районний семінар вчителів основ здоров'я.  Педагоги працювали над  питанням  «Сучасні підходи до формування компетентностей і оцінювання якості компетентнісно зорієнтованого навчання на уроках основ здоров'я».

      Методист РМК Мар'яновська Л.В. ознайомила педагогів із нормативною текою професійної компетентності з викладання предмету основ здоров`я та презентувала новинки методичної літератури з Інтернет-ресурсу та фахових видань.

     Вчителі основ здоров`я побували на відкритих уроках в 5 та 9 класах, які провели Шурипа І.В., Гонголь О.В.

     Вчитель основ здоров`я Шурипа Ірина Василівна проводила урок у 5 класі із теми «Пожежна безпека в побуті» , Гонголь Оксана Василівна – у 9 класі з теми «Репродуктивне здоров'я».

      Учасники заходу взяли активну участь в засіданні «круглого столу» де обговорювали питання «Використання інтерактивних методів роботи на уроках основ здоров`я». Працювали над розв`язанням основних вимог до системи контролю, форм та методів оцінювання навчальних досягнень учнів. Виробили рекомендації «Формування компетентностей і оцінювання якості компетентнісно зорієнтованого навчання на уроках основ здоров'я».